Про вітропарк

Проєкт Запорізької вітрової електростанції (“Запорізької ВЕС”) 500 МВт втілюється компанією «Юрокейп Юкрейн I» з 2009 року. 

Запорізька ВЕС розміщується за межами населених пунктів в адміністративних межах Новенської, Олександрівської та Приазовської селищних об’єднаних територіальних громад Мелітопольського району Запорізької області. 

На зазначеній території буде розміщено до 167 вітрових турбін загальною потужністю 500 МВт.

Добавить материал

Навесні 2020 року було повністю завершено будівництво першої черги Запорізької ВЕС потужністю 98 МВт, а саме: встановлено 27 вітрових турбін потужністю 3,6 МВт компанії GE Renewable Energy, побудована високовольтна електрична підстанція ЦПС 35/330 кВ «Запорізька ВЕС», зведена лінія електропередач 330 кВ.
Компанія «Юрокейп Юкрейн І» завершила підписання всіх необхідних договорів та, отримавши всі дозвільні документи та ліцензії, з 1 травня 2021 року почала постачати в енергосистему України електроенергію за «зеленим» тарифом, встановленим НКРЕКП. 
Це основний та фінальний крок в процесі запуску Першої черги 98 МВт Запорізької вітрової електростанції

Добавить материал
Сектор відновлюваної енергетики України із запуском першої черги Запорізької ВЕС становив:    
1,43 ГВт встановленої потужності об’єктів вітрової енергетики України
8,79 ГВт загальної потужності усіх відновлюваних джерел України
Перша черга Запорізької ВЕС: 
27 турбін 3,6 МВт GE Renewable Energy
Загальна потужність 98.01 МВт
Запланований обсяг відпуску електроенергії - 325,500 млн кВт. год/рік
Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юрокейп Юкрейн I» - це дочірня компанія, яка опосередковано належить LongWing Energy. 

LongWing S.C.A – незалежний європейський виробник електроенергії, який купує, будує та довгостроково оперує наземними вітровими та сонячними парками в Європі. 

Компанія LongWing Energy володіє, розробляє, будує та оперує вітропарками у Франції, Польщі та Україні загальною потужністю близько 900 МВт.